Przegląd popularnych marek baterii umywalkowych stojących na rynku

Baterie stojące umywalkowe cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego, bo taka bateria umywalkowa stojąca wygląda niezwykle estetycznie, sprawdzając się doskonale w nowoczesnym wystroju wnętrz, ale również i w stylu retro. Takie produkty zapewniają komfort użytkowania i wysoką funkcjonalność. Zainteresowanie produktami z tej kategorii sprawia, że baterie umywalkowe stojące w swojej ofercie posiada wielu producentów. Poszczególne modele różnią się od siebie znacząco, dlatego też warto dokładnie przemyśleć, który z modeli baterii umywalkowych stojących zamontować w swojej łazience.

Kupuj baterie stojące w sprawdzonym sklepie – https://www.lazienkiabc.pl/Baterie-umywalkowe-wysokie-c164

Bateria umywalkowa stojąca – komfort użytkowania i funkcjonalność wnętrza

Baterie łazienkowe stojące znaleźć można w ofercie niemalże każdego z producentów. Nic dziwnego, bo takie baterie sztorcowe zapewniają wygodę użytkowania i mogą wpasować się w każdy styl. W zależności od indywidualnych preferencji, stojąca bateria umywalkowa może być zamontowana nad środkową krawędzią umywalki, choć w przypadku umywalek nablatowych, ciekawym rozwiązaniem będzie wybór baterii, zamontowanej z boku.

Sporym zainteresowaniem cieszy się współcześnie bateria umywalkowa nablatowa od firmy Tres. Bateria STUDY EXCLUSIVE, bo właśnie o niej mowa, to bateria umywalkowa stojąca dwuotworowa z obrotową wylewką. Taka bateria wyposażona została w areator, dzięki któremu możliwe jest poczynienie oszczędności w domowym budżecie. Ta bateria umywalkowa 2 otworowa stojąca posiada osobne otwory do instalacji z ciepłą i zimną wodą, o czym warto pamiętać, planując generalny remont łazienki.

Wśród najczęściej wybieranych baterii wymieniana jest również bateria umywalkowa stojąca HIACYNT od Deante, gwarantująca styl i elegancję w każdej łazience. Taka bateria pasuje do nowoczesnego stylu łazienki i cechuje się wyjątkowymi walorami estetycznymi. Wybierając taką baterię, należy zwrócić uwagę na dodatkowe elementy, takie jak ruchomy perlator, korek klik-klak z przelewem oraz system oszczędzania wody Eco-click.

baterie stojące do umywalki

Różne modele baterii umywalkowych – bogaty wybór nowoczesnych baterii

Przeglądając baterie umywalkowe dostępne w ofercie wiodących producentów, nie sposób nie zwrócić uwagi na produkt, jakim jest bateria umywalkowa stojąca z wyciąganą wylewką. Montaż baterii z tej kategorii, zwiększa znacząco funkcjonalność zastosowanych rozwiązań. Sporą popularnością cieszą się również baterie jednouchwytowe stojące, w przypadku których zdecydowanie łatwiej wyregulować temperaturę strumienia wody, dzięki czemu mycie rąk jest znacznie bardziej komfortowe.

Szeroki asortyment produktów sprawia, że ostateczny wybór nie jest łatwym zadaniem. Poszukując najlepszych rozwiązań do twojej łazienki, warto jednak zwrócić uwagę na baterię umywalkową stojącą z obrotową wylewką KFA GRANAT. Taką baterię cechuje wyjątkowa estetyka, która sprawia, że każda toaleta nabiera nieco charakteru. Nic dziwnego, bo to bateria umywalkowa stojąca z długą wylewką, która z pewnością przyciągnie uwagę swoim designem. Bateria wyposażona została w tradycyjny uchwyt, obrotową wylewkę i ceramiczną głowicę.

Bateria umywalkowa stojąca – nowoczesna armatura łazienkowa

Nowoczesna armatura łazienkowa, która wpisze się w elegancki wystrój, powinna odpowiadać pewnym standardom. Takie z pewnością spełnią baterię w niezwykle modnym – czarnym kolorze. W taką stylistykę doskonale wpisze się kolekcja baterii Omnires. Dla przykładu bateria umywalkowa wysoka Omnires CONTOUR wyróżnia się dźwignią w kształcie walca i posiada dodatkowe funkcje, takie jak perlator z technologią Air Water oraz technologię Easy Clean, ułatwiającą usuwanie kamienia. Co ważne, wybór stojących baterii do umywalek gwarantuje niepowtarzalny wystrój, tworząc wyjątkowy charakter i wprowadzając elegancki element do każdej stylistyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 − 3 =